Raudonmedžio, kietmedžio laiptų gamyba

Jei planuojate pakeisti arba atnaujinti laiptus tamsiame, siaurame prieškambaryje ar kitoje mažoje patalpoje, būtų tikslinga pasirinkti dizainą, kuris padės jūsų būstui atrodyti stilingam ir ryškiam.

Stiklo baliustrados yra puikios tamsiems kambariams, nes jie skatina šviesos srautą ir sukuria erdvės jausmą. Kombinuokite stiklo plokštes su mediniais laiptais, kad šiuolaikiškai pasuktumėte dizainą kuo labiau į klasikinį. Kitas variantas būtų, pateikti šiuolaikišką eleganciją sujungiant stiklą metaliniais turėklais ir plytelėmis. Taip pat galite pridėti stiklinius stovus papildomiems spindesiams.

Atviras protektorius yra dar vienas būdas padidinti šviesos pasiskirstymą. Jie ypač rekomenduojami, jei jūsų laiptai prasideda gyvenamajam ar valgomajam kambaryje.

Laiptų takas, t. y. Laiptai, kurie sukasi atgal į save (spiraliniai laiptai), kai jie veda savo kelią į viršų, yra puikus vietos taupymo priemonė, nes ji užima mažiau grindų nei klasikiniai laiptai. Daug kas priklausys nuo jūsų namų išdėstymo, bet tai gali būti ir naujos statybos galimybė.

Balti dažai gali paversti stebuklu jūsų pavargusius laiptus ir jie atrodys kaip nauji. Jo atspindinčios savybės suteikia puikią galimybę pagražinti savo koridorių, ne taip jau brangiai ir jūs galite pasirinkti, ar papuošti tik verpstes, turėklus ir naujus, protektorius ar visą partiją.

Nežinote, kas atlieka laiptų gamybą? Išbandykite mūsų nemokamą laiptų dizaino planavimo įrankį, kad galėtumėte sužinoti, kokie dizainai tinka jūsų namui, ir gauti tiesioginį kainos pasiūlymą internete.

Raudona mediena yra labai populiari naudojimui laiptams, baldams, sienų dangoms, muzikos instrumentams ir netgi laivams, tačiau pernelyg didelė medienos ruoša Pietų Amerikoje sukūrė trūkstamą kainą, padidintą kainą. Dar daugiau, kertamų medžių ištraukimas iš jų dažnai nutolusių vietų gali sukelti didelę žalą aplinkai.

Jei jūsų sąžinė (ar piniginė) sako „ne“ raudonmedžio laiptams, apsvarstykite galimybę naudoti sapelę. Išaugę daugiausia Vakarų Afrikos atogrąžų miškuose, šie labai aukšti, rausvai rudi medžiai labai panašūs į raudonmedžio ir iš tikrųjų yra iš tos pačios šeimos medžiai. Vis dėlto sapelė tapo pastaraisiais metais žymiai populiaresnė, nes jos mediena nėra grubi, todėl ji yra pakankamai tvari ir ekonomiškai naudinga.

Kas yra toji ypatinga Sapelė? Na, tai stiprus ir ilgaamžis kietmedis su išskirtiniu griežtu grūdeliu, turtinga spalva ir banguotos tekstūros, idealiai tinka baldams, grindims ir spintelei bei laiptams gaminti. Sapelės mediena yra tvirtesnė ir stabilesnė nei raudonmedžio, su tankia struktūra, kuri yra labai atspari puvimui ir beveik visiškai nelaidi vandeniui, todėl galite ją naudoti ir lauke. Taip pat, jei kažką leiskite laiptais, tai yra ne pasaulio pabaiga.

Daugelis mūsų klientų renkasi sapelės turėklus arba kartais protektorius ir pakopas (http://laiptugidas.com/laiptu-pakopos/), verpstes ir naujuosius, kad būtų kontrastas su baltos spalvos laiptų pakylomis, o tai gali atrodyti labai efektyviai. Taip pat yra puiki alternatyva labai vertingam juodajam graikiniam riešutui. Jei ieškote įkvėpimo, peržiūrėkite mūsų atvejų tyrimus su sapelės laiptų dalimis.